دروس پایه ی انگلیسی بدون تلاش

دوره دروس پایه ی انگلیسی بدون تلاش

در رابطه با این دوره:

روش انگلیسی بدون تلاش برگرفته شده از بهترین تحقیقات در جهان از کارشناسان زبده همچون دکتر استفن کرشن، دکتر جیمز آشر، دکتر برندا مورفی، دیوید لانگ و بلین ری است. تحقیقات نشان داده که دانش آموزان با این سیستم مکالمه گر های بهتری به نسبت دانش آموزانی بودند که با کتاب های درسی، گرامری و خودآموز کار کرده اند. در تمام کشور ها، در هر شرایطی، دانش آموزانی که با روش انگلیسی بدون تلاش زبان یاد می گیرند همیشه بهتر از دانش آموزانی هستند که از روش های سنتی استفاده می کنند.

این دوره شامل 11 فصل زیر است:

در این درس پسری میخواهد برای دخترکی باهوش مزاحمت ایجاد کند. اما دخترک باهوش با حقه ای زیرکانه خودروی گرانقیمت پسر را تصاحب می‌کند.

در این درس با گربه ای چاق و بزرگ آشنا می شوید که هر روز صاحبش برای سیر کردن شکم او باید به فروشگاه برود.

در درس امروز با جشنواره ای در ونزوئلا آشنا می شوید که همه ساله در کنار قبرستان اجدادشان به جشن و شادی می پردازند.

داستان درباره دو خواهر است که از مادرشان کاری را خریداری کرده اند، ولی مادرشان با دریافت پول های اضافه مانع از پیشرفت تجارتشان شده است.

پشت چراغ قرمز آلن سوار بر موتور نشسته است. تام کروز با فراری اش او را به مسابقه دعوت می کند. کدام برنده می شود؟

در داستان امروز با خانومی آشنا می شوید که از شرایط بدی که خانواده شوهر او برایش فراهم ساخته اند بسیار ناراحت و دلخور است.

در این درس خانوم ناتوانی به ابیگل روانشناس معروف نامه ای درباره حضانت فرزندش و شرایط حاکم بر زندگی اش می نویسد. نامه ای مادرانه با انبوهی از غم ناشی از ترس اینکه فرزندش را از او بگیرند.

داستان های مادرشوهر و عروس همواره یکی از داستان های نوستالژیک در زندگی زناشویی به حساب می آید. در این درس با مادر شوهری آشنا می شوید که حسابی همسر را آسی کرده است.

در داستان امروز با خانومی آشنا می شوید که از شرایط بدی که خانواده شوهر او برایش فراهم ساخته اند بسیار ناراحت و دلخور است.

{"fa"=>nil, "en"=>nil}

{"fa"=>nil, "en"=>nil}

مشارکت کنندگان در این صفحه

تا کنون فردی در بازسازی این صفحه مشارکت نداشته است.

🖊 شما نیز می‌توانید برای مشارکت در ترجمه‌ی این صفحه یا اصلاح متن انگلیسی، به این لینک مراجعه بفرمایید.